Koza'yı destekleyin

Türkiye'de cinsiyet eşitliğini sağlamak ve gençlerin geleneksel cinsiyet rolleri yerine beceri ve ilgi alanlarına göre meslek seçimi yapmalarına yardımcı olmak için hayata geçirdiğimiz Koza Rol Model Platformu'nu desteklemek ister misiniz?

Rol model olabilirsiniz

Genç kızların yetenekleri ile uyumlu meslek alanlarını tanımaya ve ileride yapacakları meslek seçiminde kendilerine örnek alacakları başarılı rol modellerine ihtiyacı var. Kendi başarı hikayenizi anlatarak çalıştığınız sektörü ve mesleğinizi tanıtarak bu alanda çalışmak isteyen genç kızlara ilham vermek isterseniz Koza Platformu'na üye olarak Rol Model profili oluşturabilirsiniz.

Nasıl rol model olurum? Kayıt ol

Kurumsal destekçimiz olabilirsiniz

İş hayatında kapsayıcılık, çeşitlilik, çalışanların cinsiyet eşitliği ve cinsiyet dengeli liderlik gibi değerler bir çok kurum için önem kazanmaya devam ediyor. Kurumunuzun toplumsal cinsiyet eşitliğini arttırmaya ve kadın çalışanlarını desteklemeye yönelik politikaları varsa Koza Platformu'nu kurumsal olarak destekleyebilir, bu konuda hayata geçirdiğiniz çalışmaları sitemizde yer verebilmemiz için bizimle paylaşabilirsiniz.

info@esitgelecek.org mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Koza platformunu tanıtmamıza yardımcı olabilirsiniz

Türkiye'nin farklı bölgelerinden internete erişimi olan tüm genç kızlara ulaşabilmek için çalışıyoruz. Koza platformunu yaygınlaştırarak daha fazla rol modele ve genç kıza ulaşabilmemiz için bize iletişim desteği verebilirsiniz.

info@esitgelecek.org mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öğrencilerinize bizden bahsedebilirsiniz

Kız öğrencilerle birlikte çalışan bir eğitimci misiniz? Öyleyse öğrencilerinize Koza Platformu'ndan bahsederek kayıt olmaları için teşvik edebilirsiniz. İleride hayata geçireceğimiz eğitimler ve çeşitli aktivitelerde sizinle ve okulunuzla işbirlikleri yapmayı çok isteriz.

info@esitgelecek.org mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.