Ekibimiz

Ekibimiz

Koza Güçlendirme Programı sahada bir çok proje hayata geçirmiş, farklı sosyo-ekonomik ve dezavantaj grubundan gençler ve çocuklarla çalışma fırsatı bulmuş bir ekibin etki alanını genişletmek, uzun dönemli bir topluluk oluşturmak ve teknolojiyi sosyal fayda alanına dahil etmek için hayata geçirdiği bir sosyal girişimcilik projesidir.

Biz genç kızların kendilerine rol model alacakları kadınlarla tanışabilecekleri ve kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri bir topluluk oluşturabilme hayali ile yola çıktık.

Koza programın her aşamasında; Rol Model Platformu'nda, online mentorluk programında, hayata geçirilen meslek buluşmalarında ve hazırlanan eğitim içeriklerinde farklı engel gruplarından bireylerle, tarım işçisi ailelerin kız çocuklarıyla, devlet koruması altındaki genç kızlarla gerçekleşen projelerden gelen deneyimlerimizi ve hassasiyetlerimizi yanımızda taşıyoruz.

Eğitim içeriklerini konusunda uzman kişilerin gönüllü desteği ile hazırlıyor ve yayına alıyoruz. Genç kızlarla yaptığımız buluşmalar uzman danışmanlarımız eşliğinde gerçekleşiyor. Projenin yönetimini proje ve danışma ekibinin ortak akıl buluşmaları ile ilerletmeye gayret ediyoruz.

Gönüllü ekibi aşağıda bulabilirsiniz.

Proje ekibi

Begüm Özyer
Kurucu & proje yönetimi
Emre Meltem
Yazılım
Sevda Baysal
Proje yönetimi

Danışma ekibi

Burcu Özkök
Rehberlik & psikolojik danışmanlık
Ceyla Altındiş
İletişim
Çiğdem Demir
Görsel tasarım & kullanıcı deneyimi
Gülender Adıgüzel
Hukuk
Naz Çetin
Araştırma & içgörü
Nazlı Türker
İletişim
Sinem Bahadırlı
Kariyer danışmanlığı

ve platformda rol model profili oluşturan, mentor programında bir genç kız ile eşleşerek destek veren tüm katılımcılar.