Dijital Dünyada Ben Eğitimi - Kasım 2022

Teknoloji gittikçe hayatımıza giriyor, en basit şeyler için bile telefondaki uygulamalardan faydalanırken buluyoruz kendimizi. Sen kendini teknoloji konusunda ne kadar rahat hissediyorsun?

Bu eğitim programı teknolojiyi doğru ve verimli kullanabilmen için senin önceliklerin göz önüne alınarak hazırlandı. 3 oturumda gerçekleşecek bu eğitimin sonunda şifre oluştururken, arama motorunda araştırma yaparken çok da bilinçli hareket edecek, dijital dünyada karşına çıkabilecek tehlikelere karşı çok daha hazırlıklı olacaksın. Tabii ki bol bol eğlenmeyi ve yeni arkadaşlar edinmeyi de ihmal etmeden!

İstersen şu videoyu izleyerek bilgi alabilirsin: https://youtu.be/9dkAcfQ-TjQ

Eğitimde üzerine konuşacağımız 3 konu başlığımız olacak.

  • Dijital vatandaşlık
  • Online güvenlik
  • Siber zorbalık

Bu kavramların bir kısmını duymuş olabilirsin, anlamları hakkında bir fikrin olabilir. Eğitimlerden sonra her bir konu hakkında oldukça bilgi sahibi olmanı hedefliyoruz.

Derslerinin yoğun olduğunu biliyoruz, bu sebeple bu 5 saatlik eğitim ile keyifli vakit geçirmeni de hedefliyoruz.

Eğitmen hakkında: Gökçenur Uysal Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunudur. Mezun olduktan sonra aile danışmanlığı, oyun terapisi, bilişsel davranışçı terapi eğitimleri almış ve şu anda aktif olarak çocuk ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Aldığı eğitimler sonrasında ilköğretim yaş grubuna robotik ve kodlama eğitmenliği yapmaktadır.

Etkinlik tarihleri

8 Kasım 2022 - 17 Kasım 2022

Etkinlik kontenjanı

50 kişi

Başvuru tarihleri

12 Mayıs 2022 - 31 Ekim 2022

Ortalama gönüllülük süresi

5 saat